Witajcie!

Jeśli czytasz ten wpis zapewne jesteś początkującym „androidowcem”, albo zastanawiasz się nad zakupem smartphone’a z tymże systemem operacyjnym. Ten blog jest dla Ciebie. Tutaj opiszę swoje pierwsze spotkanie z systemem Android, opowiem jak kupiłem mojego Samsunga i jakie obawy miałem przed jego kupne. Będę chciał także odpowiedzieć na pytania często zadawane przez początkujących użytkowników telefonów z Androidem. Ponadto będę chciał tutaj promować ciekawe i przydatne aplikacje jakie można zainstalować w naszych urządzeniach.

Nakreśliłem tu po części o czym będę pisał, teraz czas powiedzieć jakich tematów poruszać tutaj nie będę (przynajmniej w najbliższym czasie). Zawsze byłem daleki od wszelkiego rodzaju kombinacji i „tuningów”. Jestem przeciętnym użytkownikiem systemu Android, któremu nie są potrzebne jakieś specjalne wodotryski.

Jeśli tobie też smartphone potrzebny jest do przeglądania internetu, dzwonienia, sms-owania, czytania wiadomości i korzystania z innych ciekawych aplikacji zapraszam do lektury! A no i jeszcze zapomniałem dodać, że wszelkie komentarze są mile widziane i będą motywowały mnie do częstszych aktualizacji bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *