Angry Birds Season – świąteczna gra na telefony z Androidem i iPhone

Wielkanoc już za pasem. Wolne w pracy i świąteczna, leniwa atmosfera mogą szybko się znudzić. Oczywiście posiadacze telefonów z Androidem się nie nudzą! Dziś zaprezentuję wam świąteczną edycję gry Angry Birds. Uwaga wciąga!

W grze Angry Birds (tłum. wściekłe ptaki) przy użyciu procy wystrzeliwujemy różnego rodzaju ptaszki i burzymy budowle, które okupują złe świnie. Cel jest jeden – odzyskać skradzione jajka! Gra może nie zachwyca grafiką 3D, ale jest wykonana bardzo estetycznie. Najważniejszym czynnikiem dla gier na telefony komórkowe jest oczywiście „grywalność”. Angry Birds mnie naprawdę wciągnęły. Wciągnęły też miliony użytkowników urządzeń z Androidem i iOS (gra dostępna jest na obie platformy, a także na kilka innych).

Rozgadałem się o Angry Birds w wersji podstawowej, ale dziś nie o tym. Twórcy gry widząc popularność swojej aplikacji stworzyli także sezonową odmianę gry z planszami wielkanocnymi. Z innych świąt znajdziemy też dzień św. Patryka, walentynki czy Halloween. Plansze świąteczne mają charakterystyczne dla siebie elementy np. w wielkanocnej pojawiają się pisanki.

Dla zobrazowania tego jak wygląda ta niezwykle popularna gra zapraszam do obejrzenia poniższego filmu:

Angry Birds w różnych edycjach (także Season) można pobrać z Android Market. Na platformę Android gra jest bezpłatna. Posiadacze iPhonów za „wściekłe ptaki” muszą zapłacić 0,99$. Wszystkim lubiącym gry na telefony komórkowe polecam.

Przy okazji chciałbym życzyć moim czytelnikom Wesołych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka i mokrego dyngusa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *