Śmieszne, rymowane życzenia sms zawsze pod ręką

Wysyłasz do swoich znajomych śmieszne, rymowane życzenia? Dzięki aplikacji Super SMSy nie musisz ich szukać  internecie i przepisywać do telefonu. By mieć je wszystkie pod ręką wystarczy udać się do Android Market i ściągnąć program.

Ostatnio gdy opisywałem świąteczną wersję gry Angry Birds wydawało mi się, że już przed świętami nie będę do Was pisał. Znalazłem jednak aplikację, która może przydać się w ciągu najbliższych godzin. Jeśli macie w zwyczaju wysyłanie swoim znajomym świątecznych życzeń za pośrednictwem smsów aplikacja Super SMSy powinna znaleźć się w waszym niezbędniku.

Aplikacja jest niezwykle prosta, ale w 100% spełnia swoje zadanie. Po włączeniu wybierasz należy wybrać okazję z jakiej chcemy złożyć życzenia. Do wyboru mamy następujące święta:

– Urodzinowe
– Imieninowe
– Ślubne
– Osiemnastka
– Sylwestrowe
Wielkanocne
– Boże Narodzenie
– Dzień Kobiet
– Dzień Matki
– Dzień Ojca
– Dzień Babci
– Dzień Dziadka
– Miłość

A także dodatkowe kategorie, które mogą przydać się gdy chcemy zrobić komuś „psikusa” albo się powymądrzać w towarzystwie.

– Śmieszne
– Toasty
– Definicje
– Prawa

Gdy już wybierzemy kategorię możemy przystąpić do wyboru życzeń. W każdej z kategorii kryje się kilkadziesiąt rymowanek. Gdy już znajdziemy tą którą chcemy przesłać znajomym należy wcisnąć ikonę koperty, pojawi się wtedy okno sms wypełnione wybraną treścią. Do tego dobieramy numer i wysyłamy. Możemy też zaznaczyć czy chcemy używać polskich znaków.

Jedynym minusem jaki zauważyłem w tej aplikacji to brak możliwości stworzenia listy znajomych do której chcemy wysłać te same życzenia. Jeśli chcecie wysłać jeden tekst do wielu osób musicie robić to pojedynczo.

Na koniec pozwolę sobie jeszcze na drobną uwagę od siebie. Osobiście nie przepadam za rymowanymi życzeniami, które klepane bez opamiętania niczym spam zatykają moją skrzynkę. Wolę jeśli znajomy napisze mi coś od serca, skierowane tylko do mnie – ale po to mamy wolną wolę by każdy robił to co lubi.

Aplikację można pobrać całkowicie za darmo z Android Market, jest ona w całości po polsku. Wszystkie życzenia naturalnie są także w języku polskim.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *