Kiedy gwiazdy mają urodziny? Złóż życzenia ulubionym celebrytom

Jesteś wielkim fanem Michaela Jacksona? Zastanawiasz się kiedy urodziny obchodzi Doda? Chcesz złożyć życzenia swojej ulubionej gwieździe? Aplikacja „Urodziny Gwiazd” jest stworzona dla Ciebie.

Dzięki temu malutkiemu programikowi w telefonie z Androidem możesz szybko sprawdzić kto „z wielkiego świata” dziś obchodzi urodziny. Aplikacja po uruchomieniu wyświetla listę celebrytów, którzy obchodzą dziś urodziny. Klikając w zdjęcie gwiazdy zostajemy przeniesieni do serwisu filmweb, gdzie przybliżona zostaje nam sylwetka gwiazdy.

Pod datą urodzenia widnieją też trzy przyciski: „facebook„, „twitter” i „nk”. Pozwalają one na szybkie wstawienie informacji o urodzinach na swoje konta w wymienionych portalach społecznościowych. Nie bardzo wiem po co taka funkcjonalność, jakby jeszcze automatycznie przenosiły na fanpage gwiazdy to bym zrozumiał, ale składać komuś życzenia na swojej tablicy?

W aplikacji możemy także sprawdzić kto obchodzi urodziny w najbliższym czasie. Klikając na datę możemy zmieniać ją w dowolny sposób.

Dodatkowo do aplikacji miał być dołączony widget. Na screenshotach prezentuje się okazale – wyświetla dużą fotografię gwiazdy, która dziś obchodzi urodziny. Niestety po instalacji na moim HTC Desire w widgetach nie pojawiła się nowa opcja, więc przetestowanie go w moim przypadku okazało się niemożliwe.

Aplikację Urodziny Gwiazd możemy bezpłatnie pobrać z Android Market. Istnieje także anglojęzyczna wersja tego programu i nosi nazwę Celebrity Birthdays.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *