Kiedy gwiazdy mają urodziny? Złóż życzenia ulubionym celebrytom

7 maja 2011 0 By ANDEK

Jesteś wielkim fanem Michaela Jacksona? Zastanawiasz się kiedy urodziny obchodzi Doda? Chcesz złożyć życzenia swojej ulubionej gwieździe? Aplikacja „Urodziny Gwiazd” jest stworzona dla Ciebie.

Dzięki temu malutkiemu programikowi w telefonie z Androidem możesz szybko sprawdzić kto „z wielkiego świata” dziś obchodzi urodziny. Aplikacja po uruchomieniu wyświetla listę celebrytów, którzy obchodzą dziś urodziny. Klikając w zdjęcie gwiazdy zostajemy przeniesieni do serwisu filmweb, gdzie przybliżona zostaje nam sylwetka gwiazdy.

Pod datą urodzenia widnieją też trzy przyciski: „facebook„, „twitter” i „nk”. Pozwalają one na szybkie wstawienie informacji o urodzinach na swoje konta w wymienionych portalach społecznościowych. Nie bardzo wiem po co taka funkcjonalność, jakby jeszcze automatycznie przenosiły na fanpage gwiazdy to bym zrozumiał, ale składać komuś życzenia na swojej tablicy?

W aplikacji możemy także sprawdzić kto obchodzi urodziny w najbliższym czasie. Klikając na datę możemy zmieniać ją w dowolny sposób.

Dodatkowo do aplikacji miał być dołączony widget. Na screenshotach prezentuje się okazale – wyświetla dużą fotografię gwiazdy, która dziś obchodzi urodziny. Niestety po instalacji na moim HTC Desire w widgetach nie pojawiła się nowa opcja, więc przetestowanie go w moim przypadku okazało się niemożliwe.

Aplikację Urodziny Gwiazd możemy bezpłatnie pobrać z Android Market. Istnieje także anglojęzyczna wersja tego programu i nosi nazwę Celebrity Birthdays.