Lekki SMS w Orange czyli za kolejnego „esemesa” zapłacić grosz mniej

Orange wystartowało z nową promocję dla klientów komunikujących się ze sobą przy pomocy SMS-ów. Użytkownicy ofert Orange ONE i Orange POP mogą aktywować usługę „Lekki SMS”, która powoduje, że każdy kolejna wiadomość SMS wysłana w ciągu jednego dnia jest tańsza o 1 grosz.

Gdy koszt smsa zmaleje do 1 grosza kolejny wyślemy po stawce „bazowej” z cennika i „kółko” zacznie kręcić się na nowo. W ramach promocji można wysłać 99 999 wiadomości tekstowych.

Promocja dotyczy SMS-ów wysyłanych do wszystkich sieci i jest aktywna przez 30 dni od uruchomienia. Bezpłatnie można ją włączyć na kilka sposobów np. przez portal Orange Online lub szybki kod *110*69#. Zgodnie z regulaminem za korzystanie z usługi „Lekki SMS” z konta użytkownika pobrana zostanie opłata 2 zł.

Promocja zapewne będzie opłacać się tym, którzy bez „esemesowania” nie mogą żyć. Ja nigdy fanem krótkich wiadomości nie byłem, a w całym życiu wysłałem ich pewnie nie więcej niż teraźniejsze gimnazjalistki w ciągu miesiąca. No ale wydaje mi się, że „Lekki SMS” przypadnie wielu klientom Orange do gustu.

Pełny regulamin promocji najdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *