Lekki SMS w Orange czyli za kolejnego „esemesa” zapłacić grosz mniej

Orange wystartowało z nową promocję dla klientów komunikujących się ze sobą przy pomocy SMS-ów. Użytkownicy ofert Orange ONE i Orange POP mogą aktywować usługę „Lekki SMS”, która powoduje, że każdy kolejna wiadomość SMS wysłana w ciągu jednego dnia jest tańsza o 1 grosz.

Gdy koszt smsa zmaleje do 1 grosza kolejny wyślemy po stawce „bazowej” z cennika i „kółko” zacznie kręcić się na nowo. W ramach promocji można wysłać 99 999 wiadomości tekstowych.

Promocja dotyczy SMS-ów wysyłanych do wszystkich sieci i jest aktywna przez 30 dni od uruchomienia. Bezpłatnie można ją włączyć na kilka sposobów np. przez portal Orange Online lub szybki kod *110*69#. Zgodnie z regulaminem za korzystanie z usługi „Lekki SMS” z konta użytkownika pobrana zostanie opłata 2 zł.

Promocja zapewne będzie opłacać się tym, którzy bez „esemesowania” nie mogą żyć. Ja nigdy fanem krótkich wiadomości nie byłem, a w całym życiu wysłałem ich pewnie nie więcej niż teraźniejsze gimnazjalistki w ciągu miesiąca. No ale wydaje mi się, że „Lekki SMS” przypadnie wielu klientom Orange do gustu.

Pełny regulamin promocji najdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *