Darmowy internet w komórce z Carrefoura

Klienci wirtualnego operatora Mova promowanego przez sieć super i hipermarketów Carrefour od zeszłego miesiąca mogą korzystać z mobilnego internetu i to za darmo! By otrzymać 30 minutowy dostęp lub 500 kB transferu abonent Movy musi obejrzeć 3-4 oferty promocyjne.

Oferta internetu mobilnego sieci z Carrefoura jest identyczna jak dla użytkowników FreeM. Nie ma w tym nic dziwnego, obie sieci są przecież własnością CP Telecom sp. z o.o. Usługa darmowego internetu w komórce polega na tym, że abonent co 500 kB lub 30 minut musi obejrzeć kilka plansz reklamowych, w zmian dostaje kolejną „paczuszkę” z internetem. W Mova dziennie można pobrać do 10 MB danych.

Jeżeli ktoś po wykorzystaniu dziennego przydziału chce dalej korzystać z internetu w telefonie może uruchomić usługę „Surfmax”. Po wysłaniu SMS-a „surfmax” na numer 8765 (koszt 2 zł z VAT), tygodniowy limit zostanie zwiększony do 1 GB. Promocja Surfmax obowiązuje przez 7 dni.

Klienci sieci Mova Mobile aby korzystać z darmowego internetu w komórce muszą łączyć się przez APN: freedata.pl

Z tego typu usługi miałem okazję korzystać kilka tygodni temu gdy testowałem kartę od FreeM. Oglądanie reklam co 500 kB nie jest szczytem wygody i czasami może trochę irytować. No ale, darowanemu internetowi w „zęby się nie zagląda”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *