Tanie Samsungi z klapką i bez czyli komórka za 100 zł

Moda na smartfony zdominowała ulotki reklamowe prawie wszystkich sieci. Zdaje się, że operatorzy zapomnieli o tych, którzy z przeróżnych powodów smartfona nie chcą. Jeśli ktoś potrzebuje taniego telefonu do prowadzania rozmów i wysyłania sms-ów powinien zastanowić się nad dwoma w miarę nowymi słuchawkami do Samsunga.

Koreański producent wypuścił w ostatnim czasie na rynek dwa proste i tanie telefony komórkowe, które powinny sprostać wymaganiom tych, którzy z telefonu komórkowego chcą przede wszystkim dzwonić. Telefony pozbawione są wszelkich bajerów. Takie podejście do sprawy za to pozwoli rzadsze ładowanie baterii. Według producenta model E1180 w stanie czuwania bez doładowywania powinien wytrzymać przez trzy tygodnie.

Jak widać na załączonym obrazku telefony od Samsunga prezentują się ładnie. Pierwszy z nich klasyczny, zdobiony metalicznymi elementami. Drugi to telefon z klapką, świetnie mieszczący się małych kieszeniach czy damskiej torebce. Telefony te wyróżniają się też małą wagą. Pierwszy z nich waży 68 g, a drugi aż 71 g.

Opisywane tu telefony świetnie nadadzą się dla osób starszych, które zazwyczaj obawiają się komórki. Samsungi E1180 i E1190 przez to, że nie są „przeładowane” funkcjami obsługuje się bardzo łatwo, a przy tym w przeciwieństwie do niektórych telefonów kierowanych dla osób starszych mają całkiem ładny design.

Główną zaletą dwóch opisywanych przeze mnie „słuchawek” od Samsunga jest cena. Za model E1180 podpisywania umowy na czas określony powinniśmy zapłacić nie więcej niż 100 zł, E1190 został wyceniony na 109 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *