Telewizja Euronews za darmo w telefonie komórkowym z Androidem

Lubicie wiedzieć co się wokół Was dzieje? A może już dobrze znacie kanał telewizyjny Euronews? Jest to europejska stacja telewizyjna nadająca informacje przez 24 godziny. Kanał ten można znaleźć na satelicie oraz w telefonie z Androidem.

Aplikacja Euronews jest niezwykle prosta ale w pełni funkcjonalna. Nie znajdziemy tu masy bardziej lub mniej potrzebnych funkcji. Zaraz po włączeniu pojawia się animowane logo stacji. Później automatycznie nasze urządzenie z Androidem łączy się i rozpoczyna transmisję strumieniową kanału Euronews.

Na ekranie nie mamy żadnych przycisków, a jedynie obraz. Po wciśnięciu klawisza „menu” do wyboru mamy jedynie dwie opcje „language” i „volume”. Choć stacja Euronews od pewnego czasu nadaje już w języku polskim w aplikacji go nie znajdziemy. Języki Euronewsa w aplikacji to: francuski, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, portugalski, turecki, ukraiński, rosyjski, arabski oraz perski. Biorąc po uwagę to, że jeszcze niedawno aplikacja była dostępna tylko w trzech językach, być może z kolejną aktualizacją pojawi się i polski.

Aplikację Euronews live można pobrać za darmo z Android Market. Co istotne telewizję można oglądać bez żadnych dodatkowych abonamentów. Łącząc się przez internet z sieci komórkowej aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki trzeba pamiętać o dużym pakiecie danych gdyż obraz wideo bardzo szybko pożera megabajty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *