Pochwała dla zestawów słuchawkowych

Niegdyś przeze mnie nie docenione, dziś używane prawie codziennie akcesorium. Mowa tu o zestawie słuchawkowym, który pozwala na rozmowę telefoniczną i „wolne ręce”.

Jeszcze jakiś czas temu śmiałem się z ludzi paradujących po ulicy i gadających przez zestaw słuchawkowy. Faktycznie nieco dziwnie wygląda to, jak ktoś idzie i „gada sam do siebie” no ale gdy sam spróbowałem przekonałem się jaką wygodę za sobą niesie używanie zestawu słuchawkowego.

Najczęściej zestawu słuchawkowego używam podczas jazdy samochodem. Jest to nie tylko bezpieczniejsze ale i dużo wygodniejsze rozwiązanie niż trzymanie telefonu przy uchu. Zestaw słuchawkowy sprawdza się też na dworze, zwłaszcza zimą. Bardzo często zapominam ubierać rękawiczek i trzymam ręce w kieszeniach, gdy ktoś do mnie dzwoni a jestem „zaplątany”  słuchawki żeby porozmawiać nie muszę nawet wyciągać rąk na zewnątrz.

Zestaw słuchawkowy przydatny jest także w biurze czy w domu. Podczas rozmowy telefonicznej, szczególnie długiej można robić kilka rzeczy na raz lub odbierając telefon nie odrywać się od czynności, którą aktualnie wykonywaliśmy.

Jeśli więc jeszcze zastanawiacie się czy warto sięgnąć do pudełka po słuchawki i korzystając z wolnych rąk wyglądać na ulicy „trochę dziwacznie” to gorąco wam to polecam!

Jedna myśl w temacie “Pochwała dla zestawów słuchawkowych”

  1. Kiedyś nawet zdarzało mi się używać zestaw słuchawkowy. Całkiem fajna sprawa, tylko ma jedną zasadniczą wadę – nie wiemy kto do nas dzwoni, gdy odbieramy. A tak swoją drogą za rozmawianie przez telefon w aucie podczas jazdy można dostać mandat (no chyba, że to pasażer rozmawia 😉 ). W aucie warto zainstalować zestaw głośnomówiący.

    Pozdrawiam
    Telefon dla seniora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *