Pochwała dla zestawów słuchawkowych

9 grudnia 2011 1 By ANDEK

Niegdyś przeze mnie nie docenione, dziś używane prawie codziennie akcesorium. Mowa tu o zestawie słuchawkowym, który pozwala na rozmowę telefoniczną i „wolne ręce”.

Jeszcze jakiś czas temu śmiałem się z ludzi paradujących po ulicy i gadających przez zestaw słuchawkowy. Faktycznie nieco dziwnie wygląda to, jak ktoś idzie i „gada sam do siebie” no ale gdy sam spróbowałem przekonałem się jaką wygodę za sobą niesie używanie zestawu słuchawkowego.

Najczęściej zestawu słuchawkowego używam podczas jazdy samochodem. Jest to nie tylko bezpieczniejsze ale i dużo wygodniejsze rozwiązanie niż trzymanie telefonu przy uchu. Zestaw słuchawkowy sprawdza się też na dworze, zwłaszcza zimą. Bardzo często zapominam ubierać rękawiczek i trzymam ręce w kieszeniach, gdy ktoś do mnie dzwoni a jestem „zaplątany”  słuchawki żeby porozmawiać nie muszę nawet wyciągać rąk na zewnątrz.

Zestaw słuchawkowy przydatny jest także w biurze czy w domu. Podczas rozmowy telefonicznej, szczególnie długiej można robić kilka rzeczy na raz lub odbierając telefon nie odrywać się od czynności, którą aktualnie wykonywaliśmy.

Jeśli więc jeszcze zastanawiacie się czy warto sięgnąć do pudełka po słuchawki i korzystając z wolnych rąk wyglądać na ulicy „trochę dziwacznie” to gorąco wam to polecam!