Manta zrewolucjonizuje rynek darmowego internetu mobilnego w Polsce?

Polski producent sprzętu RTV, firma Manta Multimedia w ostatnim czasie pochwalił się swoimi planami na najbliższy rok. Wśród zapowiedzi telewizorów, tunerów i tabletów znalazła się jedna propozycja szczególnie ciekawa dla posiadaczy smartfonów i tabletów, a mianowicie Manta Mobile.

Firma zamierza wkroczyć na rynek usług telekomunikacyjnych i (zapewne jako operator wirtualny) przedstawić kuszącą ofertę dla osób korzystających z mobilnego internetu. Płacąc za kartę sim raz mamy otrzymać w zamian „bezterminowy dostęp do internetu”. Dodatkowo każdy kto zdecyduje się na zakup tabletu Manty wspomnianą kartę sim ma dostać za darmo. Co ciekawe ceny urządzeń mobilnych mają być wyjątkowo niskie, najtańszy model ma kosztować ok. 300 zł, a cena najdroższego nie powinna przekroczyć 1000 zł.

Zapowiada się ciekawie, jednak dopóki nie poznaliśmy szczegółów oferty nie popadałbym w hurraoptymizm! Jeżeli będzie to pre-paid trzeba zadać pytanie jak często trzeba będzie go doładowywać i ile ma kosztować minuta rozmowy?

Jeśli wszystko okaże się w porządku to Manta Mobile z usługą darmowego internetu może wywrzeć na pozostałych operatorach obniżenie stawek za pakiety lub nawet całkowite ich zlikwidowanie. No cóż, pozostaje nam poczekać i zobaczyć jak to będzie?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *