Ptaki polecą w kosmos czyli Angry Birds Space już od 22 marca

Gry z serii Angry Birds należą do ścisłej czołówki aplikacji na smartfony zarówno z Androidem, jaki i iOS. Na 22 marca Studio Rivo – wydawca gry – zapowiada kolejną propozycję z „wkurzonymi ptakami” w roli głównej. Tym razem ptaki polecą w kosmos by tam zmierzyć się ze złowrogimi zielonymi świniami.

Dla tych, którzy jeszcze nigdy nie spotkali się z grą Angry Birds spieszę z wytłumaczeniem „o co biega”? Gra polega na wycelowaniu „ptakiem” w zieloną świnię. Jakiś czas temu w osobnym artykule opisywałem szczegółowo gry z serii Andgry Birds.

Po edycji „tradycyjnej”, w scenerii filmu Rio oraz wersjach świątecznych przeszedł czas na Angry Birds Space. Najnowsza wersja „ptaków” początkowo ma zawierać 60 poziomów, kolejne mogą ukazywać się w postaci aktualizacji. Mają też pojawić się nowe postacie, które zaskoczą nas nowymi mocami. Dodatkowo na trajektorię lotu ptaków wpływ mogą mieć swoiste cechy kosmosu np. brak grawitacji.

Na razie nie wiadomo czy gra będzie dostępna bezpłatnie czy za jej ściągnięcie trzeba będzie uiścić jakąś opłatę. Niemniej jednak z niecierpliwością czekam na premierę bo odświeżenie scenerii z pewnością się przyda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *