m.Lotto – aplikacja do sprawdzania wyników „Toto Lotka”

Totalizator Sportowy, organizator gier liczbowych z serii Lotto zwany popularnie „toto-lotkiem” udostępnił oficjalną aplikację w której gracze mogą sprawdzić czy już zostali milionerami. Aplikacja m.Lotto sprawia dobre wrażenie graficzne, jednak według mnie jest nieco zbyt „ciężka”.

Tuż po uruchomieniu ładuje się nam ekran z z ostaniami głównymi wygranymi, dziś akurat jest to 6 nieprzekraczających 100 tys. zł nagrody w Mini Lotto. Poniżej zajmującą 1/3 reklama zdrapki. Po stuknięciu w logo wybranej gry prezentują się nam wyniki ostatniego losowania oraz w przypadku gry Lotto informacja o kumulacji.

W przypadku gier bez kumulacyjnych miejsce małego banerka zastąpione jest jakąś inną informacją typu „bonus” albo „jak łatwo wygrać”. Używając przycisku „menu” mamy do dyspozycji opcje:

  • archiwum – znajdziemy tu historyczne rezultaty losowań
  • wygrane – tabelka z wysokościami wygranych poszczególnych stopni w ostatnim losowaniu
  • mapa kolektury – chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć – sprawdziłem i wszystkie okoliczne są na swoim miejscu 😉

Wszystko byłoby fajnie gdyby jednak ta z pozoru „maleńka” aplikacja do sprawdzania sześciu szczęśliwych liczb nie zajmowała w telefonie prawie 12 mega. Po przeniesieniu na kartę i tak w pamięci telefonu zostaje 5,62 MB – jak na tak nieskomplikowaną aplikację to trochę dużo. Aplikację oczywiście można pobrać za darmo z Play Sklepu (fotokod po prawej).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *