České Pivovary – mapa czeskich browarów zawsze w kieszeni

Małymi kroczkami zbliża się sezon urlopowy, sezon wyjazdów. Tym, którzy za swój wakacyjny cel obiorą Czechy szczególnie może przydać się aplikacja České Pivovary zawierająca wykaz czeskich lokalnych browarów. Aplikacja w prawdzie jest w języku czeskim, jednak chyba, żaden polski piwosz nie będzie miał problemu z jej „rozszyfrowaniem”.

W Czechach istnieje dobra tradycja polegająca ja tym, że w okolicy browaru zazwyczaj dość dobrze dostępne jest lokalne piwo. Dzięki dzisiejszej aplikacji każdy kto wybiera się do Czech w łatwy sposób będzie mógł zlokalizować miejsca w których można napić się świeżego piwa z sąsiedniego browaru lub też w browarze restauracyjnym (te także są na mapie).

Po odpaleniu pojawia się mapa, która szybko zapełnia się ikonami w kształcie kufli z piwem. Łatwo się domyślić, że każdy z kufli oznacza jeden czeski browar. Po „stuknięciu” w kufel dostajemy więcej informacji tj. adres, nr telefonu oraz przyciski umożliwiające uruchomienie nawigacji GPS oraz wykonania telefonu do browaru (aplikacja skierowana jest do Czechów więc numery nie mają kierunkowego – chcąc dzwonić z polskiego numeru musimy na początku dodać +420) lub wysłania wiadomości e-mail.

Ostatnim przyciskiem w szeregu jest „nenavštíveno” – opcja szczególnie przydatna dla tych, którzy piwne przybytki zwiedzają. Po jej zaznaczeniu przy kufelku na mapie pojawia się zielony „ptaszek”, który oznacza, że ten browar już odwiedziliśmy.

Aplikację oczywiście znajdziemy w Google Play (fotokod po prawej). Aplikacja jest darmowa, z moich obserwacji wynika, że także wolna od reklam.

buy cytotec online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *