Prestigio PSP 5453 DUO – przykładowe zdjęcia z aparatu 8 mpix

Nie chwaląc się nikomu nabyłem ostatnio smartfon Prestigio PSP 5453 DUO. Na razie zapoznaje się z urządzeniem, są widoczne plusy, są i minusy, ale o tym za jakiś czas jak już się dobrze pobawię. Tymczasem wrzucam kilka zdjęć zrobionych 8 megapikselowym aparatem zamontowanym w tym smartfonie.

Zdjęć z modelu PSP 5453 DUO w internecie jak na lekarstwo, więc pomyślałem, że ktoś podobnie jak przy wyborze smartfona będzie chciał sprawdzić czy aparat robi jakieś „sensowne zdjęcia”.

Aparat wyposażony jest w zoom cyfrowy 4x, ale jak to jest z zoomem cyfrowym jakość strasznie idzie w dół. Z resztą sami zobaczcie:

Powiem szczerze, że po telefonie „made in China” z tej półki cenowej (do 500 zł) spodziewałem się gorszej jakości. Przy dobrym oświetleniu aparat radzi sobie całkiem nieźle, nieco gorzej jest w pomieszczeniach przy słabym świetle – ale też nie ma strasznej tragedii. Na potrzeby Instagrama aparat jest ok.

Szerszej recenzji smartfona spodziewajcie się w najbliższym czasie, a na razie zachęcam do polubienia mojego profilu na Facebooku – dzięki temu nie przegapisz kolejnych wpisów o Prestigio PSP 5453 DUO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *