Prestigio PSP 5453 DUO – przykładowe zdjęcia z aparatu 8 mpix

12 października 2014 0 By ANDEK

Nie chwaląc się nikomu nabyłem ostatnio smartfon Prestigio PSP 5453 DUO. Na razie zapoznaje się z urządzeniem, są widoczne plusy, są i minusy, ale o tym za jakiś czas jak już się dobrze pobawię. Tymczasem wrzucam kilka zdjęć zrobionych 8 megapikselowym aparatem zamontowanym w tym smartfonie.

Zdjęć z modelu PSP 5453 DUO w internecie jak na lekarstwo, więc pomyślałem, że ktoś podobnie jak przy wyborze smartfona będzie chciał sprawdzić czy aparat robi jakieś „sensowne zdjęcia”.

Aparat wyposażony jest w zoom cyfrowy 4x, ale jak to jest z zoomem cyfrowym jakość strasznie idzie w dół. Z resztą sami zobaczcie:

Powiem szczerze, że po telefonie „made in China” z tej półki cenowej (do 500 zł) spodziewałem się gorszej jakości. Przy dobrym oświetleniu aparat radzi sobie całkiem nieźle, nieco gorzej jest w pomieszczeniach przy słabym świetle – ale też nie ma strasznej tragedii. Na potrzeby Instagrama aparat jest ok.

Szerszej recenzji smartfona spodziewajcie się w najbliższym czasie, a na razie zachęcam do polubienia mojego profilu na Facebooku – dzięki temu nie przegapisz kolejnych wpisów o Prestigio PSP 5453 DUO.

Instagram czyli bądź artystą ze smartphonem w ręku! Aplikacją od jakiegoś czasu bijąca rekordy popularności wśród użytkowników "Androidów" i iPhonów jest Instagram. Program ten służy do dekorowania zdjęć wykonanych komórką różnymi filtrami znanymi z komputerowych edytorów graficznych. Skoro tylu ludzi...
Google Goggles – aplikacja rozpoznająca przedmioty ze zdjęcia Google Goggles to ciekawa aplikacja od Google Inc. Niestety dla mnie w obecnej formie pełni on wyłącznie funkcję dobrego "bajeru", którym można zaszpanować przed znajomymi. Z założenia Goggles ma rozpoznawać różnego rodzaju obiekty i wyszukiwać w Goo...
Prestigio PSP 5453 DUO – pierwsze wrażenia Dopiero od trzech dni bawię się smartfonem Prestigio PSP 5453 DUO więc na szczegółowy opis przyjdzie jeszcze czas. Tymczasem wrzucam filmik na którym prezentuję telefon oraz opowiadam o cechach, które już zdążyłem poznać. Nie mam zbyt wielkiego do...