Aplikacja do odchudzania dla mężczyzn na Androida. Czy to ma sens?

Czy smartfon może pomóc zrzucić kilogramy? Tak. Aplikacja do odchudzania dla mężczyzn to niesamowity motywator, który jest bezpłatnym prywatnym trenerem, który pomoże nam się odchudzić. Oczywiście sama aplikacja do odchudzania nie czyni cudów i cały proces wymaga naszego zaangażowania.

Czytaj dalej Aplikacja do odchudzania dla mężczyzn na Androida. Czy to ma sens?

Telefon pilotem do telewizora. Czy można użyć telefonu zamiast pilota uniwersalnego?

Czym zastąpić brak pilota do telewizora? Telefonem komórkowym!. Specjalna aplikacja i funkcja w smartfonie może sprawić telefon pilotem do telewizora. Jak sprawdzić, które telefony można wykorzystać, jako piloty do telewizora.

Czytaj dalej Telefon pilotem do telewizora. Czy można użyć telefonu zamiast pilota uniwersalnego?

Aplikacja bez której nie wejdziemy do galerii? Ministerstwo tłumaczy, jak działa ProteGO Safe

Tworzona przez Ministerstwo Cyfryzacji aplikacja ProteGO Safe została ochrzczona przez media „aplikacją, bez której nie wejdziemy do galerii handlowej”. W sieci szybko zaczęły się pojawiać, że pod pozorem epidemii koronawirusa, rząd chce inwigilować obywateli i musimy zainstalować aplikację, bym móc swobodnie poruszać się po sklepach. Czytaj dalej Aplikacja bez której nie wejdziemy do galerii? Ministerstwo tłumaczy, jak działa ProteGO Safe


Czy muszę zainstalować aplikację kwarantanna domowa?

Aplikacja kwarantanna domowa jest obowiązkowa dla osób przebywających na kwarantannie w związku z koronawirusem COVID-19. Aplikację kwarantanna można pobrać za darmo. Sprawdź, czy i ty musisz zainstalować aplikację kwarantanna domowa stworzoną przez polskie ministerstwo.

Czytaj dalej Czy muszę zainstalować aplikację kwarantanna domowa?

Jak często wymieniać telefon?

Dla wielu wymiana telefonu komórkowego to poważne wyzwanie. Na zakup nowego telefonu komórkowego decydujemy się z różnych względów. Najczęściej jest to awaria lub odmowa posłuszeństwa przez urządzenie. Dziś zajmę się tym, jak często wymieniać telefon, by mieć ciągle urządzenie spełniające nasze wymagania, a nie nadwyrężyć za bardzo swojego budżetu.

Czytaj dalej Jak często wymieniać telefon?

Czy Xiaomi to dobry telefon?

Telefony Xiaomi cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. To chińskie smartfomy, które łączą w sobie niezłą jakość i niską cenę. Wielu z was zastanawia się pewnie czy Xiaomi to dobry telefon? Czy rozważając zakup nowego telefonu warto kupić Xiaomi?

Czytaj dalej Czy Xiaomi to dobry telefon?

Prestigio PSP 5453 DUO – pierwsze wrażenia [VIDEO]

Dopiero od trzech dni bawię się smartfonem Prestigio PSP 5453 DUO więc na szczegółowy opis przyjdzie jeszcze czas. Tymczasem wrzucam filmik na którym prezentuję telefon oraz opowiadam o cechach, które już zdążyłem poznać. Czytaj dalej Prestigio PSP 5453 DUO – pierwsze wrażenia [VIDEO]


Prestigio PSP 5453 DUO – przykładowe zdjęcia z aparatu 8 mpix

Nie chwaląc się nikomu nabyłem ostatnio smartfon Prestigio PSP 5453 DUO. Na razie zapoznaje się z urządzeniem, są widoczne plusy, są i minusy, ale o tym za jakiś czas jak już się dobrze pobawię. Tymczasem wrzucam kilka zdjęć zrobionych 8 megapikselowym aparatem zamontowanym w tym smartfonie. Czytaj dalej Prestigio PSP 5453 DUO – przykładowe zdjęcia z aparatu 8 mpix


Olimpiada w TVP Sport na telefonie i tablecie za darmo!

Na dzisiejszą aktualizację aplikacji TVP STREAM czekali zapewne wszyscy fani sportów zimowych posiadający telefony i tablety z system Android. Od dziś oprócz kanałów informacyjnych i regionalnych przy pomocy streama telewizji publicznej można śledzić kanał TVP Sport HD oraz podglądać wszystkie dyscypliny Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Czytaj dalej Olimpiada w TVP Sport na telefonie i tablecie za darmo!


Mathlab Calculator – dla każdego kto chce liczyć… nie tylko na siebie

Po bardzo długiej przerwie wracam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat aplikacji z Google Play. Dziś narzędzie, które z pewnością docenią inżynierowie, maturzyści, studenci i wszyscy ci, którzy na co dzień liczą. Dziś Mathlab Calculator czyli kalkulator naukowy na Androida. Czytaj dalej Mathlab Calculator – dla każdego kto chce liczyć… nie tylko na siebie