Amazfit BIP wreszcie z polskim menu!

Dobre wieści dla polskich użytkowników smartwatchy Amazfit BIP. Tani zegarek sportowy otrzymał polskie menu. Amazfit BIP na oryginalnym sofcie wyświetla też polskie znaki, co rozwiązuje jedną z jego największych wad! Czytaj dalej Amazfit BIP wreszcie z polskim menu!


Słuchawki bezprzewodowe i7S TWS. Co warte są jedne z najtańszych słuchawek bluetooth? [RECENZJA]

Kabel od słuchawek to zmora. Jakbyśmy go nie zwijali, zawsze się poplącze. Z ratunkiem przychodzą tu słuchawki bezprzewodowe, które możemy połączyć ze smartfonem przez bluetooth. Dziś specjalnie dla was przetestuję słuchawki i7S TWS, czyli jeden z najtańszych i najpopularniejszych modeli słuchawek bezprzewodowych w internecie. Czytaj dalej Słuchawki bezprzewodowe i7S TWS. Co warte są jedne z najtańszych słuchawek bluetooth? [RECENZJA]


Zhiyun Gimbal Smooth-Q – tani gimbal dla amatorów filmowania [RECENZJA, TEST]

Też was wkurza, to charakterystyczne trzęsienie obrazu w filmach z wakacji? Gimbal to proste urządzenie, które sprawia, że filmy nagrywane telefonami i prostymi, tanimi kamerami upodabniają się do obrazu znanego z telewizji. Ja do stabilizacji swoich obrazów wybrałem Zhiyun Gimbal Smooth-Q – jeden z najtańszych stabilizatorów do telefonów komórkowych, który radzi sobie też z kamerami sportowymi typu GoPro.

Czytaj dalej Zhiyun Gimbal Smooth-Q – tani gimbal dla amatorów filmowania [RECENZJA, TEST]

Zegarki Yazole. Czy tanie chińskie zegarki są coś warte?

Zegarki Yazole to niezwykle tanie i całkiem efektowne czasomierze. Postanowiłem zaryzykować i kupić dwa egzemplarze, za które zapłaciłem łącznie coś koło 20 złotych. Dziś sprawdzam, czy tanie zegarki z Chin są coś warte. Czytaj dalej Zegarki Yazole. Czy tanie chińskie zegarki są coś warte?