Jakie oprogramowanie do Digital Signage wybrać?

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że nasza firma dba o wygodę i pełne zadowolenie klienta, co potwierdzają opinie nie tylko o oferowanym sprzęcie, ale także o naszej obsłudze. 

Aby sprostać najwyższym wymaganiom, proponujemy najnowszej klasy platformę Digital Signage. Jest to centralnie sterowany system kompatybilny z ekranami reklamowymi i oprogramowaniem. Wraz z systemem każdy nowy użytkownik staje się też właścicielem oprogramowania, dzięki któremu będzie mógł tworzyć reklamy zgodnie z własnymi potrzebami. 

Spis treści

Zalety oprogramowania.

Oprogramowanie Digital Signage zaprojektowano tak, aby każdy, nawet bez przygotowania graficznego czy marketingowego, w krótkim czasie wykreował imponującą i niepowtarzalną reklamę produktów lub usług. 

Wraz z zakupem naszych usług nowy klient otrzymuje player z zainstalowanym oprogramowaniem Digital Signage oraz dostęp do centralnej bazy. Oprogramowanie może być również wgrane na dowolnym nośniku z dostępem do Internetu, a więc w komputerze, laptopie a nawet w telefonie, co umożliwia tworzenie i monitoring treści reklamowym w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy teraz tylko podłączyć player do monitorów reklamowych i zalogować się do systemu. Gotowe. Od tej chwili stajesz się twórcą własnych reklam.

Oprogramowanie Digital Signage pozwala na swobodne korzystanie z własnych materiałów wizualnych lub na pobieranie gotowych schematów i obrazów z bazy danych. Możesz zatem wgrać wybrane przez Ciebie zdjęcia lub spoty do bazy danych i opatrzyć je właściwymi opisami dotyczącymi cen, promocji itd. Po zaakceptowaniu wszystkich reklam wystarczy właczyć play, aby pojawiły się na Twoich ekranach.

Monitoring pozwala natomiast kontrolować, czy efekt końcowy, czyli to, co chcieliśmy pokazać, jest zgodny z naszymi oczekiwaniami. Oprogramowanie Digital Signage daje nam możliwość w każdej chwili zmieniać i poprawiać grafiki i opisy. 

Kontrola i monitorowanie reklam.

Przed uruchomieniem reklam warto również, abyś określił harmonogram i kalendarz. Oprogramowanie Digital Signage zapewnia komfort także w tym zakresie. Ustalasz zatem, kiedy, jak długo, z jaką szybkością i częstotliwością pojawiają się konkretne treści. Ta niezwykle praktyczna mechanika oprogramowania umożliwia przygotowanie reklam lub informacji z wyprzedzeniem. Digital Signage niezawodnie zacznie je wyświetlać na monitorach w ustalonym czasie. 

Jeśli jesteś właścicielem sieci sklepów, to dzięki oprogramowaniu jednolita reklama pojawi się na wszystkich ekranach. Jeśli natomiast punkty Twojego biznesu znajdują się w różnych częściach kraju, to łatwo przygotujesz i będziesz mógł kontrolować różne treści reklamowe wyświetlane niezależnie.    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.