Słuchawki bezprzewodowe – dlaczego są dobrym wyborem? Jakie mają zalety?

Dynamiczny rozwój technologii sprawia, że w sklepach pojawia się coraz większa liczba urządzeń ułatwiających wykonywanie codziennych czynności. Jednym z najpopularniejszych urządzeń są słuchawki bezprzewodowe. Są bardzo cenione zarówno przez graczy, jak i osoby uprawiające sport. Jakie są zalety takich słuchawek? Jakie są rodzaje słuchawek bezprzewodowych? Jakie są najlepsze słuchawki bezprzewodowe? Wyjaśniamy poniżej!

Czytaj dalej Słuchawki bezprzewodowe – dlaczego są dobrym wyborem? Jakie mają zalety?

Aplikacja bez której nie wejdziemy do galerii? Ministerstwo tłumaczy, jak działa ProteGO Safe

Tworzona przez Ministerstwo Cyfryzacji aplikacja ProteGO Safe została ochrzczona przez media „aplikacją, bez której nie wejdziemy do galerii handlowej”. W sieci szybko zaczęły się pojawiać, że pod pozorem epidemii koronawirusa, rząd chce inwigilować obywateli i musimy zainstalować aplikację, bym móc swobodnie poruszać się po sklepach. Czytaj dalej Aplikacja bez której nie wejdziemy do galerii? Ministerstwo tłumaczy, jak działa ProteGO Safe


Telewizor w tablecie przyszłością urządzeń mobilnych?

Przejrzałem kilka serwisów branżowych i na wszystkich powtarza się informacja o nowym tablecie GOCLEVER TAB T76 GPS TV. Jako zaleta tego modelu wymieniane są dwa moduły GPS i tuner telewizji cyfrowej DVB-T. Tak się zastanawiam czy wraz z rozwojem naziemnej telewizji cyfrowej funkcja telewizora stanie się integralną częścią tabletów tak jak choćby aparat fotograficzny? Czytaj dalej Telewizor w tablecie przyszłością urządzeń mobilnych?


Virgin Mobile wchodzi na polski rynek

Już za dwa dni (8 sierpnia) na polskim rynku operatorów wirtualnych pojawi się nowy gracz – międzynarodowa marka Virgin Mobile. Czy oferta nowego operatora MVNO przebije propozycje dotychczasowych operatorów? Znamy już pierwsze cenniki i promocje, na razie szału nie ma, być może niebawem pojawią się kolejne propozycje bo jak na razie rewolucyjnie nie jest. Czytaj dalej Virgin Mobile wchodzi na polski rynek


Google Maps na Androida nareszcie z trybem offline!

No i doczekaliśmy się Google Maps z możliwością zapisywania map na karcie telefonu z Androidem. Opcja „mapy offline” szczególnie przyda się podczas wycieczek zagranicznych oraz w miejsca, gdzie mogą być kłopoty z zasięgiem. Czytaj dalej Google Maps na Androida nareszcie z trybem offline!


HTC Connect™ skomunikuje smartphone z telewizorem i radiem samochodowym

Dziś do mojej skrzynki trafiła ciekawa informacja od HTC. Tajwański producent urządzeń mobilnych ogłosił, że pracuje nad usługą HTC Connect™. Informacja mnie zaciekawiła głównie z tego powodu, że już jakiś czas temu zastanawiałem się czy zrobienie „takiego czegoś” jest możliwe? Czyż nie fajnie byłoby oglądać film ze smartphona lub tabletu na telewizorze bez plątania się w kablach? Czytaj dalej HTC Connect™ skomunikuje smartphone z telewizorem i radiem samochodowym


Teatr Telewizji na Androidzie nie dla wszystkich!

Grono Androidzarzy, którzy ucieszyli się z tego, że poniedziałkowy spektakl Teatru Telewizji będą mogli obejrzeć na swoim smartfonie może być zawiedziona. „Szkołę Żon” obejrzeć będą mogli jedynie posiadacze w miarę „świeżych” telefonów i tabletów z Androidem. Czytaj dalej Teatr Telewizji na Androidzie nie dla wszystkich!


Ptaki już są w kosmosie – Angry Birds Space za darmo na Androida!

Dziś miała miejsce oczekiwana premiera najnowszej wersji gry Angry Birds. Już kilka dni na blogu pisałem o tym, że ptaki polecą w kosmos no i… poleciały. W Angry Birds Space doczekaliśmy się nie tylko zmian graficznych związanych z widokiem planszy, ale też „udziwnień” związanych z samą grą. Czytaj dalej Ptaki już są w kosmosie – Angry Birds Space za darmo na Androida!


Google wyda 7-calowy tablet za 149 dolarów!

Tabletową część internetu obiegła informacja o tym, że Google wyda 7-calowy tablet za który zapłacimy jedynie 149 $, według dzisiejszego kursu USD-PLN niecałe 500 zł. Jeśli tak będzie to „budżetowe tablety” mniej popularnych marek mogą czuć się zagrożone. Czytaj dalej Google wyda 7-calowy tablet za 149 dolarów!