Aplikacja do odchudzania dla mężczyzn na Androida. Czy to ma sens?

Czy smartfon może pomóc zrzucić kilogramy? Tak. Aplikacja do odchudzania dla mężczyzn to niesamowity motywator, który jest bezpłatnym prywatnym trenerem, który pomoże nam się odchudzić. Oczywiście sama aplikacja do odchudzania nie czyni cudów i cały proces wymaga naszego zaangażowania.

Czytaj dalej Aplikacja do odchudzania dla mężczyzn na Androida. Czy to ma sens?

Telefon pilotem do telewizora. Czy można użyć telefonu zamiast pilota uniwersalnego?

Czym zastąpić brak pilota do telewizora? Telefonem komórkowym!. Specjalna aplikacja i funkcja w smartfonie może sprawić telefon pilotem do telewizora. Jak sprawdzić, które telefony można wykorzystać, jako piloty do telewizora.

Czytaj dalej Telefon pilotem do telewizora. Czy można użyć telefonu zamiast pilota uniwersalnego?

Aplikacja bez której nie wejdziemy do galerii? Ministerstwo tłumaczy, jak działa ProteGO Safe

Tworzona przez Ministerstwo Cyfryzacji aplikacja ProteGO Safe została ochrzczona przez media „aplikacją, bez której nie wejdziemy do galerii handlowej”. W sieci szybko zaczęły się pojawiać, że pod pozorem epidemii koronawirusa, rząd chce inwigilować obywateli i musimy zainstalować aplikację, bym móc swobodnie poruszać się po sklepach. Czytaj dalej Aplikacja bez której nie wejdziemy do galerii? Ministerstwo tłumaczy, jak działa ProteGO Safe


Czy muszę zainstalować aplikację kwarantanna domowa?

Aplikacja kwarantanna domowa jest obowiązkowa dla osób przebywających na kwarantannie w związku z koronawirusem COVID-19. Aplikację kwarantanna można pobrać za darmo. Sprawdź, czy i ty musisz zainstalować aplikację kwarantanna domowa stworzoną przez polskie ministerstwo.

Czytaj dalej Czy muszę zainstalować aplikację kwarantanna domowa?

Olimpiada w TVP Sport na telefonie i tablecie za darmo!

Na dzisiejszą aktualizację aplikacji TVP STREAM czekali zapewne wszyscy fani sportów zimowych posiadający telefony i tablety z system Android. Od dziś oprócz kanałów informacyjnych i regionalnych przy pomocy streama telewizji publicznej można śledzić kanał TVP Sport HD oraz podglądać wszystkie dyscypliny Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Czytaj dalej Olimpiada w TVP Sport na telefonie i tablecie za darmo!


Mathlab Calculator – dla każdego kto chce liczyć… nie tylko na siebie

Po bardzo długiej przerwie wracam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat aplikacji z Google Play. Dziś narzędzie, które z pewnością docenią inżynierowie, maturzyści, studenci i wszyscy ci, którzy na co dzień liczą. Dziś Mathlab Calculator czyli kalkulator naukowy na Androida. Czytaj dalej Mathlab Calculator – dla każdego kto chce liczyć… nie tylko na siebie


Tłumacz Google offline – idealny słownik na zagraniczne wyjazdy!

Google nie próżnuje, ostatnio wydało bardzo fajną aplikację do notatek Google Keep, teraz ulepsza Tłumacz Google. Aktualizacja „googlowego” translatora umożliwia zapisywanie słowników w pamięci telefonu. To rozwiązanie znacznie ułatwi i pozwoli ograniczyć koszty roamingu podczas podróży zagranicznych. Czytaj dalej Tłumacz Google offline – idealny słownik na zagraniczne wyjazdy!


Google Keep czyli „żółte karteczki” i notatki na smartfonach i tabletach z Androidem

Wczoraj w godzinach wieczornych Google umieściło w Sklepie Play swoją nową aplikację Google Keep. Nowa usługa od „wyszukiwarkowego giganta” to coś w rodzaju notatnika z możliwością synchronizacji notatek w komputerze, na tablecie, laptopie i w smartfonie. Czytaj dalej Google Keep czyli „żółte karteczki” i notatki na smartfonach i tabletach z Androidem


Drukowanie wporst z komórki? Da się dzięki Google Cloud Print!

Telefony komórkowe, smartfony i tablety przyjęły rolę kieszonkowych komputerów, które co raz częściej służą do pracy. Zastanawialiście się kiedyś czy do telefonu komórkowego można podłączyć drukarkę? Można! Dzięki usłudze Cloud Print czyli „drukarce chmurowej”. Całość działa podobnie jak magazynowanie plików w chmurze czyli przesyłamy plik na serwer, a następie ściągamy go na innym komputerze. W tym wypadku drukarka automatycznie pobiera dokument z serwera i go drukuje. Czytaj dalej Drukowanie wporst z komórki? Da się dzięki Google Cloud Print!


Google Maps na Androida nareszcie z trybem offline!

No i doczekaliśmy się Google Maps z możliwością zapisywania map na karcie telefonu z Androidem. Opcja „mapy offline” szczególnie przyda się podczas wycieczek zagranicznych oraz w miejsca, gdzie mogą być kłopoty z zasięgiem. Czytaj dalej Google Maps na Androida nareszcie z trybem offline!